24. ročník konferencie UNINFOS 2018

12. – 14. decembra 2018 (streda – piatok), 11.00 hod., Vysokoškolský internát Družba – Kongresová sála, Botanická 6/25, Bratislava-Karlova Ves


Univerzita Komenského v Bratislave v spolupráci s Vysokou školou múzických umení a Vysokou školou výtvarných umení vás srdečne pozýva na 24. ročník konferencie UNINFOS 2018 (Univerzitné informačné systémy), ktorá sa uskutoční v dňoch 12. – 14. decembra 2018 na Vysokoškolskom internáte Družba. Univerzita  organizuje konferenciu po takmer dvadsiatich rokoch. Naposledy UNINFOS organizovala Univerzita Komenského v roku 1999.

Konferencia sa bude konať pod záštitou podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu SR MUDr. Richarda Rašiho, PhD., MPH, rektora Univerzity Komenského v Bratislave prof. RNDr. Karola Mičietu, PhD., rektorky VŠMU doc. Márie Heinzovej, ArtD., a rektora VŠVU prof. Stanislava Stankociho, akad. mal.

Hlavnými témami konferencie budú GDPR a IT bezpečnosť na vysokých školách, informatizácia a digitalizácia školstva či vzdelávanie v informačnej bezpečnosti. Medzi prednášajúcimi budú odborníci z oblasti informatiky a práva z UK a iných slovenských univerzít, ktorí prednesú zaujímavé príspevky na aktuálne témy. Zúčastnia sa aj vládni predstavitelia z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu.

Viac informácií nájdete TU.