Fakulta sociálnych a ekonomických vied

Dni otvorených dverí

5. 11. 2020
4. 3. 2021

www.fses.uniba.sk
FB @fsevuk
IG @fsev.uk
studijnefses.uniba.sk

Stavte na kvalitu

Až 96 % našich absolventov si nájde prácu do pol roka po skončení školy – a vy môžete byť jedným z nich. Vyberte si medzi psychológiou, ekonómiou, európskymi štúdiami, mediamatikou, sociálnou antropológiou alebo verejnou politikou. Skúsenosti získate v bezpečnom prostredí, dočkáte sa podpory aj konštruktívnej spätnej väzby. Univerzita je pre nás miesto, kde je dovolené robiť chyby, ktoré nás všetkých posúvajú vpred. Učte sa od najlepších a stretnite ľudí na rovnakej vlne.

Vyklikávanie rozvrhu nie je boj o prežitie

Na FSEVke vás čaká v priemere päť predmetov za semester. Budete tak mať aj menej skúšok, ale pozor – nie je to žiadna flákačka. Niektoré predmety vyučujeme v angličtine a na prednáškach stretnete zaujímavých hostí – štátnych tajomníkov, novinárov či organizátorov festivalov. Okrem toho sme zameraní na prax, odborná stáž je súčasťou každého študijného programu.

Choďte do zahraničia!

FSEVka ponúka kvalitné štúdium porovnateľné s najlepšími európskymi školami. A chceme, aby ste to vedeli! Práve preto motivujeme našich študentov, aby počas štúdia absolvovali aspoň jeden semester štúdia v zahraničí vďaka Erasmus+ mobilite.

Vieme, že život nie je len škola

Počas štúdia na našej fakulte navštívite NR SR, rôzne ministerstvá a možno aj Múzeum Sigmunda Freuda v Londýne. Môžete pestovať bylinky v našej komunitnej záhrade, zapojiť sa do Public Policy Book Club alebo brigádovať v jedinečnom študentskom bufete Vegget. Študenti tiež každoročne organizujú festival FSEV Fest. A ak máte chuť zorganizovať niečo úplne iné, iniciatívu vždy privítame.