Zľavy v Divadle Aréna pre zamestnancov

Zamestnanci Univerzity Komenského si môžu počas roka 2022 uplatniť v partnerskom Divadle Aréna zníženú paušálnu cenu vstupeniek vo výške 8 eur. Tento benefit sa vzťahuje na všetky repertoárové predstavenia Divadla Aréna a zamestnanci UK ho môžu využiť vďaka dlhoročnej spolupráci medzi univerzitou a divadlom.


Nižšiu cenu si zamestnanec UK môže uplatniť dvomi spôsobmi.

Rezervácia mailom

Zamestnanec pošle požiadavku na rezerváciu vstupeniek z pracovnej domény (uniba.sk) na adresu: karin.friedlova(at)divadloarena.sk najneskôr do 15.00 h v deň konania predstavenia.

V emaile je potrebné uviesť dátum a názov predstavenia a počet vstupeniek. Po potvrdení rezervácie vstupeniek je potrebné zaplatiť a vyzdvihnúť ich v pokladni Divadla P. O. Hviezdoslava (DPOH).

Osobne v pokladni

Zvýhodnenú cenu vstupeniek je možné uplatniť aj bez predošlej rezervácie, a to osobne v pokladni DPOH. V tom prípade je však nutné preukázať sa preukazom zamestnanca UK. Pokladňa DPOH je aktuálne otvorená v utorok/štvrtok v čase od 14.00 – 18.00 h a v deň predstavenia hodinu pred jeho začiatkom.

Preukazy s novým vizuálom (vpravo) sa stali jediným platným vizuálom pre preukaz zamestnanca UK, ktorým je možné sa preukazovať. Majú päťročný životný cyklus a vydávajú sa bezplatne. Viac informácií o preukaze zamestnanca.

Dôležité informácie

Zamestnanec Univerzity Komenského si môže na každé predstavenie Divadla Aréna uplatniť paušálnu cenu maximálne na dve vstupenky, pričom paušálna cena vstupenky sa nevzťahuje na premiéry predstavení. Divadlo Aréna hrá svoj repertoár počas aktuálne prebiehajúcej rekonštrukcie budovy dočasne v priestoroch Divadla P. O. Hviezdoslava (javisko DPOH a kostol Klarisky).

Študenti majú zľavy tiež

Študenti UK majú všetky predstavenia v Divadle Aréna za výhodnú paušálnu cenu 7 €. Stačí sa preukázať kartou ISIC pri kúpe lístka v DPOH.

 

Viac informácií o predstaveniach Divadla Aréna nájdete na stránke www.divadloarena.sk.