ERC workshop Biohub Slovensko - ZRUŠENÉ

20. marca 2020, 10.30 - 15.30 h, Vedecký park Univerzity Komenského

PODUJATIE SA NEUSKUTOČNÍ VZHĽADOM NA PREVENTÍVNE OPATRENIA V SÚVISLOSTI S PREDCHÁDZANÍM ŠÍRENIA KORONAVÍRUSU

Európska výskumná rada (ERC) podporuje excelentných výskumníkov a excelentné projekty. Chceme, aby slovenskí výskumníci so svojimi projektmi boli medzi nimi! V rámci BioHub Slovakia (projekt MZ SR), inkubátora zameraného na podporu vývoja a inovácií v oblasti life science, biomedicíny a zdravia, organizujeme workshop zameraný na písanie ERC grantov. Kapacita je 50 ľudí, preto si treba rezervovať miesto čo najskôr.

Kedy a kde?

20. marca 2020, 10.30 - 15.30 h
Vedecký park Univerzity Komenského, Ilkovičova 8, 841 04 Bratislava.
Registrácia tu alebo na https://www.biohub.sk/

Ide o prvý zo série ERC workshopov a radi privítame skúsených, ako aj mladých výskumníkov. Workshop bude vedený v anglickom jazyku. Čo uvidíte?

Basic principles and updates
National contact point of Slovakia for ERC: Soňa Ftáčniková, CVTI

ERC grants from the Perspective of the ERC Executive Agency
Philippe Cupers, ERC, Head of Unit, ERCEA.B.3 - Life Sciences

Tips for a successful ERC Proposal: How do I structure the application? How do I present my CV and track record?
National contact point of Slovakia for ERC: Iveta Hermanovská, CVTI

Lunchbreak: Refreshment and informal networking

Experiences from a successful ERC grantee
„ERC Consolidator and ERC Proof of Concept holder Jan Tkáč, Chemistry Institute, Slovak Academy of Sciences“ + „A partner in an ERC Consolidator grant, Shubhada Bopegamage, Head of Microbiology Institute, Slovak Medical University.“

Wearing an Evaluator’s hat
Daniela Ježová, Biomedical Research Center, Slovak Academy of Sciences

Pre aktuálne informácie o aktivitách BioHub-u nás sledujte aj na LinkedIn.