Výzvy na akademickú spoluprácu

NURSING group

Univerzita v Baskicku vedie v rámci ENLIGHT aliancie výskumnú skupinu so zameraním na ošetrovateľstvo (NURSING group), ktorá je súčasťou oblasti Health and Wellbeing. Cieľom tejto skupiny je podporiť spoluprácu v oblasti ošetrovateľstva v rámci výučby a výskumu. V minulosti prebehlo niekoľko stretnutí, na ktorých kolegovia z aliancie identifikovali vysoký potenciál v rámci medziuniverzitnej spolupráce.  

V priloženej tabuľke (kliknite SEM pre zobrazenie tabuľky) nájdete oblasti, v ktorých sú aktívni členovia a taktiež oblasti, v ktorých je voľné miesto pre nových účastníkov. 

Univerzita v Baskicku by veľmi rada rozšírila tím spolupracovníkov a spolupracovníčok o kolegov z partnerských ENLIGHT univerzít. V prípade záujmu prosím kontaktujte enlightehu.eus. 

Innovating Medicine with Gender Perspective

Lucía Gallego, výskumníčka z katedry imunológie, mikrobiológie a parazitológie na Univerzite v Baskicku hľadá spolupracovníkov a spolupracovníčky na tému Innovating Medicine with Gender Perspective. Cieľom spolupráce je vznik konzorcia, ktoré by sa v budúcnosti spoločne uchádzalo o financovanie výskumu.

Viac informácií o výzve na akademickú spoluprácu nájdete TU

Women’s mental health

Center for Women's Mental Health (WOMHER) z Univerzity v Uppsale hľadá spolupracovníkov a spolupracovníčky na spoločný magisterský alebo doktorandský kurz na  tému Women’s mental health

Viac informácií o výzve na akademickú spoluprácu nájdete TU

Aesthetic learning processes in teacher education

Elisabet Jagell, prednášajúca a PhD. študentka z katedry pedagogiky na Univerzite v Uppsale hľadá spolupracovníkov a spolupracovníčky na tému Aesthetic learning processes in teacher education. 

Viac informácií o výzve na akademickú spoluprácu nájdete TU