Prvá univerzitná beánia

24. novembra 2011, Incheba Bratislava


14. 10. 2011 13.37 hod.
Od: Oddelenie vzťahov s verejnosťou

Neoficiálny krst prvákov sa už tradične uskutoční na Prvej univerzitnej beánii, ktorá tento rok oslávi už svoje 8. narodeniny. Tohto roku termín beánie pripadol na 24. novembra 2011 a organizátori všetko pripravili tak, aby beánia prebehla v ešte väčšom štýle ako počas predchádzajúcich ročníkov.

Oproti minulým rokom došlo k viacerým zmenám. Medzi najväčšiu z nich možno zaradiť zmenu miesta konania. Beánia sa na rozdiel od minulosti uskutoční historicky prvýkrát v priestoroch bratislavskej Incheby – konkrétne v hale B0. Po rokoch opäť prebehne na jednom pódiu, a nie na dvoch, ako to umožňovali priestory PKO.

V žiadnom prípade to však nebude znamenať iba polovicu zábavy, práve naopak. Beánia sa sťahuje síce iba do jednej haly, ale pre študentov bude pripravené dvojnásobné množstvo zábavy. Svojimi hitmi ich zabavia hneď štyri výborné kapely, a to PARA, POLEMIC, PUDING PANI ELVISOVEJ a OCTOBER U2 REVIVAL. Nestačí? Nie je problém, pretože po polnoci začne vyhrávať osvedčené hity DJ Miro prostredníctvom svojej Oldies Video Diskotéky!

V priebehu niekoľkých dní bude všetko pripravené na odpálenie už 8. ročníka Prvej univerzitnej beánie. Toto tradičné kultúrno-spoločenské podujatie pripravili študenti Univerzity Komenského pre všetkých študentov, priateľov a podporovateľov univerzity za podpory rektora Univerzity Komenského prof. RNDr. Karola Mičietu, PhD.

Prvá univerzitná beánia je neopakovateľná možnosť v priateľskej atmosfére spoznať nových ľudí a zažiť neoficiálne uvedenie prvákov do vysokoškolského stavu vo veľkom štýle. Minulé ročníky sa pevne zapísali do spomienok našich študentov, ale aj pedagógov a pevne veríme, že tento najnovší nebude iný. Viac informácií nájdete na stránke www.beaniauk.sk.

Tešíme sa na vás aj tento rok!