Prednáška kouča špičkových manažérov Peppera de Calliera

6. marca 2012 o 17.00 hod., Aula Univerzity Komenského v Bratislave (Šafárikovo nám. 6, 1. poschodie)


22. 02. 2012 07.33 hod.
Od: Oddelenie vzťahov s verejnosťou

Združenie Manageria Vám prináša unikátnu prednášku kouča špičkových manažérov!

Pepper de Callier Vám v utorok 6. marca 2012 o 17.00 hod. v Aule UK ponúkne prednášku YOUR UNWRITTEN RESUME: The Most Powerful Predictor of Your Future. Kouč výkonných manažérov, ktorý má viac ako 25-ročnú prax, tu zároveň porozpráva o svojej čerstvo vydanej knihe Common Sense Wisdom Volume II: The Unwritten Resume. Ako správne budovať svoj nepísaný životopis - obraz, ktorý o sebe vytvárame, nielen o tom sa dozviete na prednáške v utorok 6. marca 2012.

Prednáška bude v anglickom jazyku a nebude tlmočená.

Registrácia na prednášku (nie je povinná; po zaregistrovaní sa však môžete v žrebovaní získať jednu z 5 kníh Peppera de Calliera, ako i vstup na krst knihy, ktorý sa uskutoční po prednáške)

 

PROFIL:

Američan Pepper de Callier je koučom výkonných manažérov už viac ako 25 rokov. Pred niekoľkými rokmi sa usadil v Prahe a stal sa partnerom personálno-poradenskej spoločnosti Bubenik Partners. Píše pre Hospodárske noviny a týždenný stĺpček pre Dow Jones Publications. Je tiež spoluzakladateľom Prague Leadership Institute. Je autorom knihy Múdrosť a zdravý rozum s podtitulom Ako sa stať vlastným koučom v živote i kariére.

Pepper de Callier je bývalým partnerom v dvoch spoločnostiach, ktoré patria medzi najvýznamnejšie na svete v zameraní na vyhľadávanie talentov pre manažérske a exekutívne pozície - Spencer Stuart a Heidrick & Struggles. Viac ako 20 rokov radil manažérom v Európe, Ázii i USA. Pepper de Callier má titul bakalára v odbore Business Administration na Pacific University a je absolventom kurzov na Graduate School of Business pri Stanford University a University of Michigan Business School.