Univerzita Komenského na veľtrhu BIBLIOTÉKA 2017

9. - 12. novembra 2017 (štvrtok - nedeľa), Incheba Bratislava

V dňoch 9. až 12. novembra 2017 (štvrtok až nedeľa) sa v bratislavskej Inchebe uskutoční 25. medzinárodný knižný veľtrh BIBLIOTÉKA a 22. výstava vzdelávania a didaktickej techniky PEDAGOGIKA.

Na tohtoročnej Bibliotéke nebude chýbať ani Vydavateľstvo Univerzity Komenského v Bratislave, ktoré tu predstaví svoju bohatú knižnú produkciu.

Bližšie informácie o Vydavateľstve UK a ponuke študijnej literatúry

Bibliotéka 2017 - otváracie hodiny:
štvrtok a piatok 9.00 - 20.00 h
sobota 10.00 - 20.00 h
nedeľa 10.00 - 18.00 h

Bibliotéka je jediným knižným veľtrhom na Slovensku, ktorý sa pre vydavateľstvá stal dôležitou formou prezentácie svojej produkcie smerom k širokej verejnosti. Vďaka žánrovej rozmanitosti si na knižnom veľtrhu prídu na svoje fanúšikovia literatúry faktu, ženských románov, sci-fi, detektívok, detských kníh, náboženskej literatúry i poézie. Bohatú knižnú ponuku dopĺňa sprievodný program venovaný knihám a čítaniu. Na návštevníkov čakajú stretnutia s obľúbenými autormi, autogramiády, krsty kníh, dramatizované čítanie či tvorivé dielne pre deti.

Bibliotéku dopĺňa výstava vzdelávania a didaktickej techniky Pedagogika.

Minuloročná vysoká úroveň  oboch podujatí vyústila do najvyššej návštevnosti za celú históriu, keď počas štyroch dní na výstavisko zavítalo rekordných 45 114 návštevníkov.  Na ploche 10 000 m2 sa predstavilo 209 vystavovateľov zo Slovenska, Česka, Číny, Dánska, Francúzska, Maďarska, Poľska, Rakúska, Rumunska, Ruska, Srbska i Španielska.

Bližšie informácie o knižnom veľtrhu