UK na veľtrhu BIBLIOTÉKA 2018

8. - 11. novembra 2018 (štvrtok - nedeľa), 9.00 hod., Incheba Expo Bratislava


V dňoch 8. - 11. novembra 2018 (štvrtok - nedeľa) sa v bratislavskej Inchebe uskutoční 26. medzinárodný knižný veľtrh BIBLIOTÉKA a 23. výstava vzdelávania a didaktickej techniky PEDAGOGIKA.

Na tohtoročnej Bibliotéke nebude opäť chýbať ani Vydavateľstvo Univerzity Komenského v Bratislave, ktoré tu predstaví svoju bohatú knižnú produkciu.

Ponúkne viac ako 260 knižných titulov, medzi ktorými sú aj: Martin Homza "Stredná Európa v stredoveku", Pavel Horňák "Marketingová komunikácia", Daniela Ostatníková "Základy lekárskej fyziológie", Juraj Dolník "Lexikológia" či Jana Trizuljaková "Medicínska etika".

Okrem knižných publikácií budú v ponuke aj marketingové predmety s logom UK ako tričko, mikina alebo vak.

Viac informácií o Vydavateľstve UK, ponúkaných študijných tituloch a marketingových predmetoch

Bibliotéka je jediným knižným veľtrhom na Slovensku, ktorý sa pre vydavateľstvá stal dôležitou formou prezentácie svojej produkcie smerom k širokej verejnosti. Vďaka žánrovej rozmanitosti si na knižnom veľtrhu prídu na svoje fanúšikovia literatúry faktu, ženských románov, sci-fi, detektívok, detských kníh, náboženskej literatúry i poézie. Bohatú knižnú ponuku dopĺňa sprievodný program venovaný knihám a čítaniu. Na návštevníkov čakajú stretnutia s obľúbenými autormi, autogramiády, krsty kníh, dramatizované čítanie či tvorivé dielne pre deti.

Bližšie informácie o veľtrhu.