Naštartuj svoju kariéru vo výskume

Dňa 12. apríla 2019 (piatok), 9.00 - 15.00 hod., Vedecký park Univerzity Komenského v Bratislave (UK), Ilkovičová 8, Bratislava

EURAXESS Slovensko v spolupráci s UK a Asociáciou doktorandov Slovenska vás pozývajú na workshop s názvom "Naštartuj svoju kariéru vo výskume", ktorý sa uskutoční 12. apríla 2019 vo Vedeckom parku UK.

Cieľom podujatia je podporiť doktorandov a mladých výskumníkov v úspešnom rozbehu kariéry vo výskume. Účastníci sa môžu dozvedieť, kde a ako hľadať kariérne príležitosti a na čo myslieť pri plánovaní vlastného kariérneho rozvoja. Keďže je čoraz dôležitejšou súčasťou kariéry vo výskume medzinárodná mobilita, predstavené budú aj rôzne schémy a programy na jej podporu. Súčasťou podujatia budú aj praktické rady a tipy, ako zostaviť kvalitnú žiadosť o štipendium na zahraničný výskumný pobyt.

Registračný formulár a viac informácií nájdete TU.