Mužstvo UK víťazom hokejového turnaja

Šiesty ročník Hokejového turnaja univerzít SR sa uskutočnil 7. novembra 2018 na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v bratislavskom Ružinove.

Mužstvo UK si zmeralo sily s Ekonomickou univerzitou v Bratislave (EUBA), Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitre (UKF) a Univerzitou Mateja Bela v Banskej Bystrici (UMB).

Prvý zápas odohralo mužstvo UK s EUBA, v ktorom naši hokejisti suverénne porazili mužstvo EUBA vysokým skóre 7 : 0. Druhý zápas odohrali s mužstvom UKF, kde vyhrali rovnakým rozdielom gólov 7 : 0. Posledným víťazným zápasom bol zápas s mužstvom UMB, ktorý pre mužstvo UK skončil opäť výhrou 4 : 0.

Všetkými troma víťaznými zápasmi si mužstvo UK zabezpečilo titul a stali sa jednoznačnými víťazmi 6. ročníka Hokejového turnaja univerzít SR.

Trénerom nášho mužstva je PaedDr. Igor Tóth, PhD., z FTVŠ UK.

O celkové zabezpečenie podujatia sa postarali už tradiční organizátori – Slovenská asociácia univerzitného športu (SAUŠ), Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH), Mestská časť Bratislava-Ružinov a Ružinovský športový klub.

Prehľad zápasov a skóre jednotlivých mužstiev si môžete pozrieť TU