Letné komorné koncerty v Botanickej záhrade UK

Letné komorné koncerty v botanickej záhrade organizované v spolupráci s BKIS a Miestnym úradom Karlova Ves v rámci podujatí bratislavského kultúrneho leta budú prebiehať v nedeľu 21. júla a 25. augusta 2019 o 17.30 hod.


 

Program:

21. 7. – MUSICAL & MUSICAL - Jedinečná atmosféra záhrady spojená s melódiami svetoznámych muzikálov, známych aj menej známych duetov a árií: Romea a Júlia, West Side Story, Drakula a mnohých iných v podaní súčasných aj bývalých žiakov kurzov Charming voice – um. Ag. Art Rea – Milana Šimeka, Lucie Farkašovej, Niny Kucharenkovej, Martina Benčica a iných.

25. 8. – SOL Y LUNA - Čarovný program, inšpirovaný ľudovými melódiami rôznych národov, dotvorený prvkami džezu, bossa novy, flamenca a klasiky. Rea Slawinsky je operná speváčka, ktorá rada spieva ľudové piesne a inšpiruje ju farebnosť zvuku. Na splnenie svojho sna si prizvala k spolupráci klaviristu Matúša Ferka.

Organizačné pokyny:

V prípade nepriaznivého počasia sa koncerty neuskutočnia. Posledný voľný vstup je o 17.30 hod. V areáli je zákaz fajčiť a piť alkoholické nápoje. Vzhľadom k možnému narušeniu diverzity je zakázaný vstup s domácimi miláčikmi.