Infocentrum UK poradilo už vyše 3000 záujemcov

Bratislava 14. septembra 2015: Informačné centrum Univerzity Komenského v Bratislave (UK) poradilo od svojho otvorenia v máji 2014 už viac ako trom tisíckam záujemcov z radov študentov UK, potenciálnych študentov i širokej verejnosti. Medzi najčastejšie otázky, ktoré adresovali pracovníkom infocentra, patrili možnosti štúdia na UK, prijímacie pohovory či ubytovanie.


Informačné centrum UK sa nachádza v hlavnej budove UK na bratislavskom Šafárikovom námestí 6 (vchod zo strany Múzejnej ulice - nová budova UK). Centrum pôsobí na univerzite od 6. mája 2014, kedy bolo slávnostne otvorené - pri príležitosti osláv 95. výročia založenia UK. Infocentrum poskytuje svoje služby v pracovných dňoch od 10.00 hod. do 16.00 hod. Informácie tu možno získať osobne, telefonicky alebo e-mailom.

Od svojho otvorenia zodpovedali pracovníci Informačného centra UK viac ako 3 000 otázok. Najviac z nich sa týkalo možností a podmienok štúdia na UK. Záujemcovia sa tiež informovali na prijímacie konanie či ubytovacie možnosti.

Informačné centrum UK zabezpečuje aj predaj predmetov s logom UK (tričko, mikina, polokošela, šiltovka, pero, zápisník, šálka, termohrnček, USB kľúč, plátenná taška, dáždnik).

Viac informácií: www.uniba.sk/infocentrum