AmosFest 2017

26. a 27. septembra 2017 (utorok a streda), Mlynská dolina, Bratislava


Aj tento rok sa môžete tešiť na jedinečné celouniverzitné podujatieAmosFest. Prvý ročník tohto multižánrového festivalu sa uskutoční v dňoch 26. a 27. septembra 2017 v bratislavskej Mlynskej doline pod záštitou rektora UK prof. RNDr. Karola Mičietu, PhD., ktorý sa pri tejto príležitosti rozhodol udeliť všetkým účastníkom - študentom UK na stredu 27. septembra 2017 od 12.00 hod. rektorské voľno.

Podujatie AmosFest je oslavou blížiaceho sa 100. výročia vzniku našej najstaršej a najväčšej slovenskej univerzity, ktoré si pripomenieme v roku 2019. V prvý deň festivalu bude pre návštevníkov pripravené cestovateľské kino, ktoré ich zavedie na indonézsky ostrov Bali. Nasledujúci deň odprezentujú svoje aktivity univerzitné študentské spolky a organizácie, a nasledovať ich budú zaujímavé a inšpiratívne diskusie s úspešnými študentmi a absolventmi UK. Ďalej bude na účastníkov festivalu čakať prekvapenie v podobe vystúpenia tajného hosťa a návštevníci podujatia sa budú môcť tešiť aj na vystúpenia hudobných skupín - ako Puding pani Elvisovej, Chiki Liki Tu-a, či B-Complex. V priebehu celého dňa si pritom záujemcovia budú môcť zakúpiť propagačné materiály s informáciami o univerzite, ako aj publikácie z Vydavateľstva UK.
 

PROGRAM – AmosFest 2017:

 

Utorok 26. 9. 2017 v čase od 19.00 do 22.30 hod.

 

SmartTalk: Ako nízkonákladovo cestovať

Adventure Hunters: 1 500 km svetom iba za rožky!

Cestovateľské kino: Bali

 

Streda 27. 9. 2017 v čase od 12.00 hod.

 

Prezentácia univerzitných študentských spolkov a organizácií

Nadácia Kvapka nádeje – kampaň Dobrák od kosti

Občianske združenie Dar života – kampaň Jeden darca – sedem životov

Diskusia s úspešnými študentmi a absolventmi UK

Tematické vystúpenie rečníka – osobnosti - vrátane diskusie

Príhovor rektora UK prof. RNDr. Karola Mičietu, PhD.

Puding pani Elvisovej

Chiki Liki Tu-a

B-Complex

a bohatý sprievodný program počas celého dňaPripomeňte si s nami nultý ročník jedinečného multižánrového podujatia AmosFest

Viac informácií o podujatí AmosFest 2017

Plagát - AmosFest 2017 (PDF súbor)


Srdečne vás pozývame a tešíme sa na vašu účasť.