Adminstrategy Workshop

1. februára 2018 (štvrtok) od 9.00 hod. do 12.00 hod., Fakulta sociálnych a ekonomických vied UK (miestnosť A012), Mlynské luhy 4, 821 05 Bratislava

Dňa 1. februára 2018 (štvrtok) od 9.00 hod. do 12.00 hod. sa na Fakulte sociálnych a ekonomických vied UK uskutoční školenie a workshop inovatívnej štátnej správy s prof. Maciejom Kisilowskim.

Profesor Kisilowski založil Iniciatívu pre regulačnú inováciu, výskumný ústav zameraný na hľadanie kreatívnych riešení regulačných problémov v strednej a východnej Európe. Je tiež autorom knihy Adminstrategy, ktorá prezentuje nedogmatický prístup spravovania verejných inštitúcií. V súčasnosti pôsobí na Central European University (CEU) v Budapešti, kde sa zameriava najmä na praktické multidiscipilnárne riešenia problémov štátnej správy.

Ústav verejnej politiky Fakulty sociálnych a ekonomických vied UK a občianske združenie MESA10 vás srdečne pozývajú.

Bližšie informácie