Správca/správkyňa informačného systému a technický hodnotiteľ IKT nákupov

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje miesto Správcu informačného systému na objednávanie IKT a technického hodnotiteľa IKT nákupov. Pozícia je obzvlášť vhodná pre kandidátov, disponujúcich skúsenosťami s prácou PC technika. Práca vhodná aj pre absolventa.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto výkonu práce: Bratislava

Platové podmienky: Základná zložka mzdy 887,00 – 1-064,50 (brutto) a ďalšie odmeny v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Tarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a od dosiahnutého vzdelania, k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Termín nástupu: čo najskôr

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave  obsadzuje miesto Správcu informačného systému na objednávanie IKT a technického hodnotiteľa IKT nákupov. Pozícia je obzvlášť vhodná pre kandidátov, disponujúcich skúsenosťami s prácou PC technika.

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

• Systémová a metodická činnosť pri vývoji a správe informačného systému na objednávanie IKT
  • Správca centrálneho informačného systému na objednávanie IKT
  • Udržiavanie a aktualizácia Katalógu IKT tovarov, bežne nakupovaných Univerzitou
  • Tvorba a technická kontrola nediskriminačných opisov na IKT tovary
  • Zostavovanie požiadaviek na nákup tovarov
  • Vyhodnocovanie dodávateľmi predložených návrhov plnenia
  • Vyhodnocovanie oprávnenosti reklamácií smerom na dodávateľov

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

MINIMÁLNE POŽADOVANÉ VZDELANIE

• Vysokoškolské II. stupňa

ZNALOSTI

• Základné technické znalosti
  • Práca s počítačom
  • Vyhľadávanie na internete
  • Kancelárske softvérové nástroje (Word, Excel, Outlook)
  • Prehľad o všeobecnej výpočtovej technike a jej definujúcich parametroch
  • Znalosť hardvérových komponentov výpočtovej techniky

SCHOPNOSTI

• Komunikačné schopnosti
  • Práca v tíme

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

• anglický jazyk – úroveň B2

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Práca vhodná aj pre absolventa.

V prípade záujmu prosím zašlite životopis na mailovú adresu cit-vyberrec.uniba.sk.  K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.