Programátor/ka webových frontendov

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje miesto programátora webových frontendov. Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto výkonu práce: Bratislava

Platové podmienky: Základná zložka mzdy 802,00 – 962,50 (brutto)  a ďalšie odmeny v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Tarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a od dosiahnutého vzdelania, k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Termín nástupu: čo najskôr

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje miesto programátora webových frontendov.

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

• Testovanie systémového a aplikačného programového vybavenia pre jednotlivé využívané typy používateľských staníc a prehliadačov
  • Implementácia požiadaviek pre frontendové časti interných aplikácií na Univerzite Komenského
  • Vývoj používateľských rozhraní a integrácie s backendovými časťami aplikácií
  • Participácia s backendovým vývojovým teamom na spoločnom vývoji
  • Analytické práce v rámci prípravy zdrojových textov

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

MINIMÁLNE POŽADOVANÉ VZDELANIE

• Vysokoškolské I. stupňa

ZNALOSTI

• HTML a štýlovanie v CSS
  • budovanie responzívnych rozhraní
  • verzovací systém Git

Užitočné znalosti a zručnosti:

• znalosť vybraného frameworku pre aplikácie SPA (Angular, React, Vue)

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

• anglický jazyk – pasívne

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

V prípade záujmu prosím zašlite životopis na mailovú adresu cit-vyberrec.uniba.sk.  K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.