PHP programátor/ka

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje miesto programátora v jazyku PHP. Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto výkonu práce: Bratislava

Platové podmienky: Základná zložka mzdy 972,00 – 1.167,00 (brutto) a ďalšie odmeny v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Tarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a od dosiahnutého vzdelania, k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Termín nástupu: čo najskôr

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave  obsadzuje miesto programátora v jazyku PHP.

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

• Vývoj zložitých aplikácií a informačných systémov v architektúre klient-server pre potreby univerzity
  • Programovanie špecificky pre CMS TYPO3
  • Programovanie a úprava pluginov pre open-source nástroje používané na UK
  • Zabezpečovanie prevádzky a zmien na existujúcich systémoch

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

MINIMÁLNE POŽADOVANÉ VZDELANIE

• Vysokoškolské II. stupňa

ZNALOSTI

• objektovo orientované programovanie v jazyku PHP
  • znalosť Model-View-Controller štruktúry
  • HTML (HTML4 a vyššie elementy)
  • CSS (selectors, media)
  • skúsenosti s CMS TYPO3 výhodou
  • výhodou znalosti verzovacieho systému Git

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

• anglický jazyk – pasívne

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

V prípade záujmu prosím zašlite životopis na mailovú adresu cit-vyberrec.uniba.sk.  K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.