Lektor/ka

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje miesto lektora/ky IT kurzov. Pozícia je obzvlášť vhodná pre kandidátov disponujúcich skúsenosťami s výučbou IT kurzov rôznych úrovní. Práca vhodná aj pre absolventa.

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto výkonu práce: Bratislava

Platové podmienky: Základná zložka mzdy 887,00 – 1-064,50 (brutto) a ďalšie odmeny v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Tarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a od dosiahnutého vzdelania, k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Termín nástupu: čo najskôr

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave  obsadzuje miesto lektora/ky IT kurzov. Pozícia je obzvlášť vhodná pre kandidátov disponujúcich skúsenosťami s výučbou IT kurzov rôznych úrovní.

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

• tvorba koncepcií a projektov vzdelávania pre zamestnancov Univerzity Komenského
  • tvorba obsahovej náplne vzdelávacích aktivít v oblasti IKT
  • metodická príprava a realizácia kompetenčných IT kurzov pre zamestnancov
  • tvorba a úprava manuálov
  • pomoc a konzultácie pre používateľov IT

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

MINIMÁLNE POŽADOVANÉ VZDELANIE

• Vysokoškolské II. stupňa

ZNALOSTI

• pokročilé znalosti MS Office

• znalosti v oblasti informačných technológií
  • záujem o ďalšie samovzdelávanie v oblasti výučby IT
  • predpoklady na výkon pedagogickej činnosti
  • komunikačné a prezentačné schopnosti
  • schopnosť pracovať samostatne

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

• anglický jazyk – úroveň B2

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Práca vhodná aj pre absolventa.

V prípade záujmu prosím zašlite životopis na mailovú adresu cit-vyberrec.uniba.sk.  K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.