Java vývojár/ka

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje miesto vývojára pre platformu Java. Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto výkonu práce: Bratislava

Platové podmienky: Základná zložka mzdy 972,00 – 1.167,00 (brutto)  a ďalšie odmeny v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Tarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a od dosiahnutého vzdelania, k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Termín nástupu: čo najskôr

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave  obsadzuje miesto vývojára pre platformu Java.

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

• Vývoj zložitých aplikácií a informačných systémov v architektúre klient-server
  • Vývoj nových komplexných interných systémov a webových aplikácií pre študentov i zamestnancov Univerzity Komenského
  • Dopĺňanie nových vlastností do existujúcich systémov a zlepšovanie na základe požiadaviek od rozličných typov používateľov
  • Migrácia existujúcich systémov do novších architektúr a technológií

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

MINIMÁLNE POŽADOVANÉ VZDELANIE

• Vysokoškolské II. stupňa

ZNALOSTI

• skúsenosti s vývojom pre platformu Java alebo podobné (.NET)
  • objektovo-orientované programovanie
  • základná znalosť relačných databáz a SQL

Užitočné znalosti a zručnosti:

• práca s verzovacím systémom Git
  • skúsenosti s vývojom aplikácii v Spring Boot
  • nasadzovanie aplikácií cez Docker
  • znalosť technológií ekosystému XML

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

• anglický jazyk – pasívne

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

V prípade záujmu prosím zašlite životopis na mailovú adresu cit-vyberrec.uniba.sk.  K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.