DevOps technológ/technologička

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje miesto technológa pre DevOps. Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj ak nespĺňate všetky požiadavky!

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto výkonu práce: Bratislava

Platové podmienky: Základná zložka mzdy  972,00 – 1.167,00 (brutto) a ďalšie odmeny: V súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Tarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe  a od dosiahnutého vzdelania,  k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Termín nástupu: čo najskôr

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave  obsadzuje miesto technológa pre DevOps.

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

• Vývoj zložitých aplikácií a informačných systémov v architektúre klient-server
  • Celkový dohľad a nastavenie nasadzovania a konfigurácie interných aplikácií Univerzity Komenského do produkčných a testovacích prostredí
  • Tvorba nasadzovacích pipelines pre systém CI/CD
  • Participácia s vývojovým tímom na balíčkovaní aplikácii pre ekosystém Docker
  • Automatizácia systémových úkonov pri manažmente aplikácií
  • Participácia na monitoringu nasadených aplikácií

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

MINIMÁLNE POŽADOVANÉ VZDELANIE

• Vysokoškolské II. stupňa

ZNALOSTI

• skriptovanie v linuxovom shelli a/alebo PowerShelli
  • balíčkovanie aplikácií pre Docker
  • konfigurácia pipelines pre niektorý z CI/CD systémov (Jenkins, GitLab CI/CD a pod.)

Užitočné znalosti a zručnosti:

• automatizácia konfigurácie a nasadzovania aplikácií: Ansible, Salt a pod.
  • skúsenosti s Kubernetes

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

• anglický jazyk – pasívne

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

V prípade záujmu prosím zašlite životopis na mailovú adresu cit-vyberrec.uniba.sk.  K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.