Integrátor/ka softvérových systémov

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave obsadzuje miesto integrátora softvérových systémov. Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Miesto výkonu práce: Bratislava

Platové podmienky: Základná zložka mzdy 972,00 – 1.167,00 (brutto) a ďalšie odmeny v súlade s ustanoveniami zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Tarifný plat je priznaný od dĺžky započítanej praxe a od dosiahnutého vzdelania, k nemu bude priznaný osobný príplatok po ukončení skúšobnej doby v súlade s Platovým poriadkom Univerzity Komenského v Bratislave.

Termín nástupu: čo najskôr

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Centrum informačných technológií Univerzity Komenského v Bratislave  obsadzuje miesto integrátora softvérových systémov.

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

• Vývoj zložitých aplikácií a informačných systémov v architektúre klient-server
  • Technologické prepájanie interných systémov Univerzity Komenského s externými systémami od dodávateľov
  • Vývoj dátových púmp prepájajúcich jednotlivé systémy
  • Participácia na udržiavaní a budovaní mapy toku dát medzi systémami
  • Udržiavanie a vylaďovanie existujúcich tokov dát

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

MINIMÁLNE POŽADOVANÉ VZDELANIE

• Vysokoškolské II. stupňa

ZNALOSTI

• Základné znalosti s objektovo-orientovaným jazykom (Java, C# a pod.)
  • objektovo-orientované programovanie
  • základná znalosť relačných databáz a SQL
  • znalosť technológií ekosystému XML: XSLT, XPath

Užitočné znalosti a zručnosti:

• práca s verzovacím systémom Git
  • nasadzovanie aplikácií cez Docker
  • znalosti práce s messaging technológiami (RabbitMQ, JMS)
  • práca s ľubovoľnou z integračných zberníc: Mule / Camel / Spring Integration
  • skúsenosti s správou identít (IDM) a autentifikačnými protokolmi (SAML, OAuth)

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

• anglický jazyk – pasívne

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Práca vhodná aj pre absolventa. Ozvite sa, aj keď nespĺňate všetky požiadavky!

V prípade záujmu prosím zašlite životopis na mailovú adresu cit-vyberrec.uniba.sk.  K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.