Job Fair 2017 - Law

22. novembra 2017 (streda) v čase od 12.00 do 19.00 hod., vestibul Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave (UK), historická budova UK, Šafárikovo námestie 6, Bratislava

Právnická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave (PraF UK), ELSA Bratislava a Študentská časť Akademického senátu PraF UK vás pozývajú na podujatie JOB FAIR 2017 – Law, ktoré sa bude konať v stredu dňa 22. novembra 2017 v čase od 12.00 do 19.00 hod. v priestoroch vestibulu PraF UK.

JOB FAIR 2017 - Law predstavuje celodenný veľtrh pracovných príležitostí pre študentov práva, v rámci ktorého predstavia advokátske kancelárie, štátne orgány a rôzne firmy svoju činnosť a poskytnú potenciálnym uchádzačom o zamestnanie potrebné a užitočné informácie.

Podujatie bude obohatené aj o množstvo sprievodných akcií – diskusie s odborníkmi z praxe, workshopy, seminár o programe Erasmus+, zahraničných stážach STEP a o anglickom magisterskom programe na PraF UK, chill-out zóna, zábavný foto-box, súťaž o ceny a iné.

Kontakt:

miroslav.michlerelsa.sk

roman.bistakgmail.com

Viac informácií o podujatí

Milí študenti i absolventi, nenechajte si ujsť príležitosť a zúčastnite sa na veľtrhu JOB FAIR 2017 - Law!